Facebook Reklam Yönetimi

Facebook Reklam Yönetimi

1,5 milyardan fazla üyesi ile en büyük sosyal ağ konumundaki Facebook üzerinde dönüşüm oranı yüksek reklam yönetimi yapıyoruz.


Facebook Reklam Yönetimi hizmetimiz ile 1,5 milyardan fazla üyesi ile çok büyük bir topluluk olan Facebook’ta etkin ve yüksek dönüşümlü reklamlar yayınlıyoruz.

Sunduğu birçok reklam yayınlama türü ile Facebook reklamlarının en büyük artısı hedef kitle kriterleri üzerinde kontrole verdiği izin. Böylece reklamları potansiyeli yüksek kişilere gösterebiliyoruz. 

Tamamen şeffaf ajans politikası ile Facebook reklamlarında yönetim hizmeti verirken işimiz sadece reklam yayınlamaktan ibaret değil. Hizmet kapsamını aşağıda bulabilirsiniz.

 

Google Adwords Reklam Yönetimi Hizmet Kapsamı

 

Marka, ürün analiz

Hedef kitle tespiti

Demografik hedefleme tespiti

Reklam verme amaçlarını belirleme (Site ziyareti, site üzerinden satış, form doldurtma, bilinirlik arttırma, Facebook sayfası takipçi arttırma, firma lokasyonuna göre belli bir çap alanda tanıtım)

Reklam stratejisi belirleme

Reklam zaman planı

Derinleştirilmiş hedef kitle daraltma ayarları (Ülke, Şehir, İlçe, yaş, cinsiyet, medeni durum, iş durumu, çalıştığı sektör, ilgi alanları, davranışlar, hobiler, hariç tutmalar,)

Reklam bütçe yönetimi

Reklam metinleri oluşturma

Reklam görselleri oluşturma

Facebook Ads hesap açılışı ve yapılandırılması

Facebook Ads hesap ayarları

Dönüşümlerin tespiti (satış gerçekleşmesi, başvuru formu, üyelik formu vb doldurulması birer dönüşümdür) ve dönüşüm piksellerinin entegrasyonu

Reklamların yayına alınması

Reklam süresince sürekli optimize etme

Reklam maliyetleri düşürme çalışmaları

Dönüşüm oranları yükseltme çalışmaları

Reklam yatırımı geri dönüş oranlarını analizi

Raporlama

Biz bir dijital medya ajansıyız. Markanızın dijital platformlardaki varlığından sorumluyuz. Web sitenizi yaparız, içeriklerini üretiriz, periyodik güncellemelerini yaparız. İnternet reklamlarınızı planlarınız. Facebook, Instaram başta olmak üzere sosyal medya profillerinizi yönetiriz. Dijital pazarlama stratejilerinizi belirler ve uygularız. Dijital girişim fikirlerinizi projelendirir ve yol haritaları hazırlarız. Daha Fazla


Bize Ulaşın
(312) 439-6990