Biz Kimiz ?

Biz Kimiz

Güzida Dijital Medya Ajansı, Kimdir, Ne Yapar, Ne Yapmaz ?
Dijital, Medya, Ajansı, Web, Tasarım, Tasarımı, İçerik Yönetimi, Facebook, Twitter, Hesap, Profil, Yönetim, Reklam, İnternet Reklamları
Biz bir dijital medya ajansıyız. Markanızın dijital platformlardaki varlığından sorumluyuz. Web sitenizi yaparız, içeriklerini üretiriz, periyodik güncellemelerini yaparız. İnternet reklamlarınızı planlarınız. Facebook, Instaram başta olmak üzere sosyal medya profillerinizi yönetiriz. Dijital pazarlama stratejilerinizi belirler ve uygularız. Dijital girişim fikirlerinizi projelendirir ve yol haritaları hazırlarız.

 

"Bir Varmış Bir Yokmuş"

Şimdi size "biz kimiz/hakkımızda" başlığının altında yeni bir masal anlatmayacağız. Bizim hakkımızda biraz bilgi (ama gerçek) vereceğiz, yaptığımız işlerin çerçevesi ve bakış açımızdan bahsedeceğiz. Her zaman savunduğumuz şekilde; gerçekçi ve net olarak.

Güzida, bir dijital medya ajansı. Dijital dünyadaki varlığınızdan biz sorumluyuz. Marka bilinirliğinizin artması, ürün ve hizmet satışlarınızın yükseltilmesi için planlar ve stratejiler hazırlarız. 15 yıllık deneyimimiz ile tüm çalışmalarımızda etkin ve profesyonel yöntemler kullanır, yapılan yatırımların markanıza kar olarak geri dönmesini amaçlarınız. 

Dijital dünyadaki varlığınız web siteleriniz, sosyal medya hesaplarınız ve bu hesapların aktifliği, internette markanızın sahip olduğu itibar ve bunların sürekliliği ile sağlanabilir.

 

Web sitenizde markanız ve sunduğunuz hizmetler doğru şekilde anlatılıyor mu?

Web siteniz size yeni müşteriler kazandırabiliyor mu?

Web siteniz varolan müşteleriniz ile aranızda bir köprü olabiliyor mu?

Web siteniz arama motorları sıralamalarının dipsiz köşelerinde mi?

Sitenize ziyaretçi akını oluyor mu, yoksa siteniz sinek mi avlıyor ?

Sosyal medyada on kaplan gücünde mi markanız, yoksa sosyal medya hesabınız kedi olalı hiç fare tutamadı mı?

Dijital reklamlara yatırım yapmak mantıklı geliyor ama nasıl başlayacağınızı mı bilmiyorsunuz ?

 

"Ekmeği Fırından Almak"

Her işin "bir bileni" vardır. "Biz her işi yaparız" mantığının ne kadar çağdışı ve acizce olduğu herkesçe bilinir. Uzmanlık alanımız; iletişim ve pazarlamanın dijital platformlardaki uygulamaları üzerine. Herkes bildiği işi yapmalıdır ve bildiği konuda da iddialı olmalıdır. Güzida, size uzmanlık alanındaki çalışmaların profesyonel uygulamalarını vaat ediyor. Sizi bir günde Google'da 1. sıraya çıkarmıyor. Bir web sitesi yaparak satış cirolarınızın tavan yapacağını vaat etmiyor. Profesyonellikte gerçekçilik vardır. İşin gereği ne ise sizi ona yönlendiriyoruz.

Doğru çalışmaları, doğru yatırımları ve rasyonel çözümleri vaat ediyoruz. 

 

"Çirkin Web Sitesi Yoktur, Kötü Browser Vardır"

Güzel web sitesi diye birşey var mıdır? Estetik göreceli bir kavramdır. Web siteleri bir amaç için varolurlar. Web sitesini kurma amacınız ne ise, sitenizin o amaca ne kadar uygun olduğu önemlidir. İçinde "her türlü özelliğin (!) " bulunduğu bir web sitesi sizin işinize yaramayabilir. Sitenizi yaptırırken doğru amaçlar belirlemelisiniz ve siteniz bu amaçlara uygun olarak yapılmalı. 

Her personelinizden beklediğiniz şeyi web sitenizden de beklemelisiniz: "İşini yapsın".

Ancak;

"Hem ucuz olsun, hem cam kenarı olsun, hem de herşeyi yapsın, işime yaramaz ama uçsa iyi de olur" gibi amacını aşan ve iş dünyasının mantığından uzaklaşmış istekler zaten kendi oluşumunu imkansız kılar.  Bir web sitesi, markanızın altında yapılması gereken bütün işi yapamaz ki. Aynı sendrom başka argümanlar içinde geçerlidir. Bazen sanırlır ki logo çok iyi (ne göre iyiyse?) olursa firmam Forbes500' e girecek. Logonuz tabi ki profesyonelce olmalı. Ama bilin ki tüm işi o yapmayacak. Sonuç olarak kendinizi de bütçenizi de boşuna yıpratır, işin odak noktasını kaçırırsınız.

 

YAPTIĞIMIZ:

Güzida sizinle beraber planladığımız bütün çalışmalarda size "GERÇEKLERİ" söyler. Amacımız istediğinizi yapıp paranızı almak değil, paranızın karşılığında en ideal sonucu almanızı sağlamaktır.

YAPMADIĞIMIZ:

İş yapıyor olmak için iş yapmıyoruz. Ürününüze, rekabet oranına, bütçenize, amaçlarınıza bakmadan size çalışmalar önermiyoruz. 

 

Biraz bizden bahsettik. Siz de bize markanızdan bahsetmek isterseniz bir kahve içmeye bekleriz.


Biz bir dijital medya ajansıyız. Markanızın dijital platformlardaki varlığından sorumluyuz. Web sitenizi yaparız, içeriklerini üretiriz, periyodik güncellemelerini yaparız. İnternet reklamlarınızı planlarınız. Facebook, Instaram başta olmak üzere sosyal medya profillerinizi yönetiriz. Dijital pazarlama stratejilerinizi belirler ve uygularız. Dijital girişim fikirlerinizi projelendirir ve yol haritaları hazırlarız. Daha Fazla


Bize Ulaşın
(312) 439-6990