Neler Yapıyoruz?

Dünyanın en iyi ürününü siz üretseniz de, tanıtıp satamadıktan sonra hiçbir anlamı yoktur.

SÜREÇ

Biz, tekrar tekrar yaptığımız şeyiz. O halde mükemmellik bir rol değil bir alışkanlık.

İşlevsel, anlaşılabilir ve kullanılabilir ürünler üretmemiz yeterli değildir, aynı zamanda insanların yaşamlarına neşe, heyecan, zevk, eğlence ve evet; güzellik getiren ürünler de üretmemiz gerekir. Yaratıcılık, hiç sorulmamış bir soruyu keşfetmektir. Eğer kişi kendine özgü bir soru oluşturursa, verdiği cevap da benzersiz olacaktır.

HİZMETLER

Başlıca Uzmanlık Alanlarımız

Marka ve Kimlik Yaratım

Markanız kimliği ile yaşar. Markanızın yaşam döngüsü boyunca taşıyacağı en önemli unsur kimliği. Doğru marka adı nasıl olmalı? Markanızın doğru kimliğe bürünmesi için Marka adı yaratım, logo ve kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarını yapıyoruz.

Web Tasarım ve Yazılım

İstatistiklere göre İnsanlar ne söylediğinizden çok nasıl söylediğinizle ilgileniyor. O hale ürün ve markanızı doğru tanıtacak bir web siteniz yoksa dramatik bir senaryonun içindesiniz demektir ve o filmin sonu bellidir.

Sosyal Medya Yönetimi

Hep söylüyoruz, sosyal medya yönetimi birkaç fotoğraf yüklemekten ibaret değildir diye. Markanız için analizler yapıyor, amaçlarınıza en uygun stratejiyi geliştiriyoruz. Konu dağılımları ve yayın planlarını hazırlıyoruz. Metin içerikleri ve görsel/video çalışmalarını yapıyoruz.

Online Reklam Yönetimi

Yaptığınız online reklamlar gerçekten işe yarıyor mu? Google, Facebook, Instagram ve diğer platformlarda en ideal bütçe ile en yüksek geri dönüşü alma çabasıyla reklam planları, kreatifleri hazırlayıp markanızı daha çok kişiyle buluşturuyoruz.

Proje Yönetimi

Başarılı bir internet projesi ile hayal bile edilemeyecek kadar güçlü bir iş kurabileceğinizi zaten biliyorsunuz. Bu işi uzun yıllardır yapan bir ekip olarak, internet yatırım fikrinizi projelendiriyor, uygulamalarını yapıyor ve yeni yatırımcılar için hazırlıyoruz.

E Ticaret

Kurguladığınız iş modeli için nasıl bir e-ticaret siteniz olmalı? E-ticaret web sitesi yazılımlarından her aşamada danışmanlık hizmetlerine kadar her adımda sizinle birlikte çalışıyoruz. Size en uygun yazılım çözümlerini oluşturuyoruz.